Marvel nie położy rąk na Spider-Manie. Pająk zostaje w Sony

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA, ŚWIAT

Wyobrażaliście sobie kiedyś Człowieka Pająka we wspaniałej drużynie Avengersów? Obok umięśnionego Thora, błyskotliwego Iron Mana czy pięknej Czarnej Wdowy, musiałby prezentować się całkiem nieźle. Niestety długo jeszcze przyjdzie nam tylko wyobrażać go sobie w odsłonach kolejnych przygód drużyny bohaterów. Owszem, postać oficjalnie zalicza się w poczet tych wykreowanych przez giganta komiksowego z Nowego Jorku, ale studio niegdyś sprzedało prawa do eksploatacji marki na rzecz Sony Pictures. Nowemu właścicielowi ani w głownie oddawać nabytek w pierwotne ręce.

marvel

Amy Pascal, przedstawicielka Sony Pictures, określa Spider-Mana jako największy hit studia. Nic dziwnego, że sprawą osobistą jest zatrzymanie go na swoim podwórku. Skąd, więc w ogóle pomysł na sprzedaż licencji? Jakiś czas temu pojawiły się plotki, oczywiście nieprawdziwe, że Sony pozbywa się Pająka. Część ludzi uwierzyła w spekulacje, jakoby firma ratując swój budżet urządzała Hot Sales wystawiając na stół franczyzę do „Resident Evil” i przygód dziennikarza-fotografa.

Głowa Sony twierdzi, że filmy z Człowiekiem Pająkiem to hity na hitami, ciekawe tylko, że fani są całkowicie odmiennego zdania…

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.slashfilm.com/no-sony-is-not-about-to-sell-rights-to-spider-man/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry