Od fanów dla fanów – „Spider-Man: Wieczny Bohater”

AKTUALNOŚCI, FILM, MEDIA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Spider-Man ma rzesze fanów na całym świecie. Komiksowy bohater zjednał sobie sympatię czytelników komiksów, widzów przed telewizorami i miłośników gier. Po wielu komercyjnych produkcjach przyszedł czas na przedstawienie go od innej strony. Okiem niezależnych amatorów sztuki filmowej ujrzymy postać Człowieka Pająka jakiej dotąd nie mieliśmy okazji oglądać. Chłopaki ze Script Studio już przedstawili pierwszy teaser i obiecują więcej. Z bloga młodego filmowca dowiadujemy się, że w filmie zagrają około 23 osoby, a oficjalny debiut zaplanowano na 2014 rok.

amazingspiderman

Jessica Drew powtórnie wkracza do życia Petera Parkera. Tym razem ma dla niego propozycję nie do odrzucenia. Potężne Oscorp Industries chyli się ku upadkowi, a jej prezes, Norman Osborn zrobi wszystko by ratować firmę. W tym celu wykorzystuje Serum 101, środek chemiczny o niewiadomej skuteczności. Eksperymenty przeprowadzane przez głowę korporacji sprowadziły na miasto przerażające zagrożenie. Czy Spider-Man zdoła ochronić jego mieszkańców?

Script Studio istnieje pod tą nazwą po transformacji z MERVMA Studio. Dotychczasowe projekty studia to: Spider-Man: W ciemności ulicy”, „Artysta 2013”, „Spider-Man: Wieczny Bohater TBA”, „Lustro 2014”.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://mikidraw-mervmastudio.blogspot.com/ http://www.youtube.com/watch?v=GJGnkeTv9Fo

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry