Poczuj prawdziwe emocje w kinie dzięki Škoda 4DX!

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, FILM, KONWERGENCJA, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA

Ruszające się fotele, wiatr, dym, woda a nawet zapachy – to najważniejsze efekty, jakie umożliwia najnowsza technologia kinowa. A co ciekawe, takich wrażeń możemy doświadczyć  już w jednej z warszawskich sal kinowych.

stock.xchng

stock.xchng

Nowatorskość wspomnianej technologii Škoda 4DX polega na tym, że oddziałuje na wszystkie 5 zmysłów, całkowicie przenosząc nas w klimat toczącej się na srebrnym ekranie akcji. Daje to zupełnie nowe, pełne efektów specjalnych przeżycie. Te efekty zapewnią nam aktywne fotele, które wraz z biegiem akcji poruszają się we wszystkich kierunkach, nowoczesny system nawiewu i emisji zapachów oraz lampy wysyłające przeszywające ciemność błyski piorunów

Tak mocnych doświadczeń i wrażeń w sali kinowej powinny jednak unikać m.in. kobiety w ciąży, osoby starsze, niepełnosprawne, jak również widzowie ze schorzeniami serca bądź kręgosłupa lub też cierpiący na chorobę lokomocyjną. Nasze najmłodsze pociechy do lat 4 również będą musiały poczekać co najmniej 3 lata, by móc odbierać akcję filmową wszystkimi zmysłami.

Seans filmowy w najnowszej technologii zapewnia póki co jedynie Cinema City Arkadia w Warszawie. Zapraszamy!

Autor: Monika Łyszczyk

Źródło: cinemacity polska/filmweb

Powiązane wpisy

  • piotr

    Byłem w tym kinie podczas ostatniego wyjazdu do Warszawy na nowym Riddicku, rzeczywiście oferowane efekty to coś nowego jeśli chodzi o oglądanie filmów w kinie. Szkoda tylko że, na razie tylko Cinema City Arkadia ma taką salę.


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry