Słuchawki dla Xbox One od Turtle Beach

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, KOMPUTERY, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Nowa konsola od Microsoftu wyrusza na podbój świata gier zawierając odpowiedni kontroler i Kinecta. Wymagającym taki zestaw nie wystarczy, bo przydałyby się jeszcze przykładowo słuchawki idealnie pasujące do next-gena. Kolos z Redmond załatwił ten problem za nich. Dla każdego, kto kupi Xbox One w trybie pre-order wysłany zostanie zestaw słuchawkowy od firmy Turtle Beach, która jednocześnie jest pierwszym dostawcą headsetów do MS.

fot. microsoft

fot. microsoft

Producent podpisujący kontrakt z twórcą konsoli nowej generacji, milczy jak zaklęty. Znowu przyjdzie nam czekać, ale na szczęście nie do premiery następcy „trzystasześcdziesiątki”, ale zaledwie do targów E3. A te już za kilka tygodni.

Turtle Beach z nieba się nie wzięło. Firma produkuje zaawansowane zestawy słuchawkowe, a w przypadku „One” idealnie odwzorowany dźwięk będzie przydatny i to nie wyłącznie w grach. Pudełko od MS wyposażono bowiem w Skype’a. Przydałoby się zatem słyszeć, co mówi do nas kolega zza ściany.

Wszystkich liczących na oszczędzenie kilku groszy na słuchawkach, musimy zmartwić. Przypominamy, że „nowy” Xbox potrzebuje aktualnego sprzętu. Niestety, żadne ze starych urządzeń peryferyjnych nie będzie na nim działać.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.theinquirer.net/inquirer/news/2270450/xbox-one-will-get-turtle-beach-gaming-headsets http://www.gamespot.com/news/turtle-beach-making-xbox-one-headsets-6408859

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry