Urysnalia 2013 bez występu ZZ Top

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Warszawskie Ursynalia zasłynęły jako studencka impreza z dobrą muzyką. Płatna impreza, ale dla gwiazd, jakie grają na tamtejszej scenie warto wysupłać kilka stów, bo do tego pułapu sięgają ceny biletów dla studentów spoza SGGW. Jako największą atrakcję edycji 2013 święta żaków zapowiedziano brodaczy z ZZ Top. Organizatorzy przez miesiąc budowali zainteresowanie na gwieździe urysnaliowego firmamentu, a tymczasem ta nie zaświeciła zbyt długo. Zanim impreza w ogóle doszła do skutku, najważniejsi goście… zrezygnowali z występu.

sxc

sxc

Na stronie głównej zespołu odwiedzających wita oficjalne oświadczenie członków grupy, co do komplikacji związanych z występem. Mimo wielkich chęci, ZZ Top nie zagra. Z winy organizatorów. Brak kontaktu z promotorem, nie wywiązywanie się z kontaktu… cóż nie można winić rockmanów, tym bardziej, że ci musieli odwołać inne zobowiązania by zagrać w Stolicy. Teraz nie dość, że koncertu nie będzie, to porzuconych występów nie można przywrócić.

Studenci z SGGW, trzymający piecze na Ursynaliami całe zdarzenie kwitują rozkładając ręce. W notatce na stronie wydarzenia gwarantują 50% ulgę biletową na edycję 2014, osobom, które zakupiły wejściówkę na ostatni dzień imprezy, czyli koncert brodaczy.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.ursynalia.pl/aktualnosci http://www.zztop.com/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry