W sieci niezgodnych informacji. Microsoft wciąż gmatwa sytuację

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, KOMPUTERY, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

MS co rusz wywołuje burze w branży żeby zaraz potem je uciszyć, a następnie ponownie wywołać. Aż dziw, że przez te wszystkie kataklizmy informacyjne nie pogubili się sami w wydawaniu komunikatów stojących ze sobą w sprzeczności. Pierwszym strzałem w stopę był news o konieczności stałego podłączenia do Internetu. Do  nowinki odniósł się były dyrektor generalny, Adam Orth, co przypłacił nerwami i stanowiskiem. Wieść o always-online napsuła wiele krwi, ale w końcu Redmond uspokoiło fanów. Kolejnym gromem uderzyli z płatnymi używkami.

Za możliwość zagrania w grę z rynku wtórnego, gracz musiałby zapłacić pełną cenę produkcji. Nie wyglądało to dobrze. Microsoft w obliczu dezaprobaty (delikatnie mówiąc) przyszłych posiadaczy Xboxa One, postanowił zrezygnować z dodatkowych obciążeń finansowych. Chociaż może nie do końca. Rzecznik Giganta z Redmond, Larry Hryb aka Major Nelson, podsumował wcześniejsze wieści, jako niepełne i nieprecyzyjne.

Nie podjął się jednak ich sprecyzowania ani dopełnienia. W oświadczeniach dla portali branżowych poruszono także kwestię podłączenia do Sieci. Konsola musi być stale podłączona, ale wystarczy, że raz na dobę połączy się z Internetem.

Cóż, chyba na dalszy ciąg gąszczu informacyjnego jesteśmy skazani do targów E3.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: polygamia/cdaction

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry