Heineken Road to the Final – jak to było ?

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, ŚWIAT

Wielkie emocje związane z meczem finałowym Champions League już za nami. Wiemy kto wygrał i czekamy z niecierpliwością na nowy sezon zmagań piłkarzy w lidze mistrzów. Warto jednak powrócić do tych wspaniałych wydarzeń choćby w aspekcie konkursu Heineken któremu towarzyszyła bardzo ciekawa otoczka.

heineken_road_to_the_final_main

Droga do finału czyli „Road to the Final” był konkursem  specjalnie przygotowanym dla fanów piłki nożnej. Na czym polegała zabawa? W miejscach wybranych całkowicie przypadkowo, szukano chętnych na ostatni bilet ,dzięki któremu można było obejrzeć mecz Ligi Mistrzów na stadionie Wembley. Wydawałoby się to nie trudnym zadaniem : znalezienie chętnego na taki ekskluzywny prezent.

Na czym polegały zasady wzięcia udziału w konkursie ? Wybraniec miał niby proste do wykonania  zadanie.  Przygotować się w ciągu sześćdziesięciu minut do wylotu na mecz. O tak. Należało pojechać do domu spakować się i pojawić się na lotnisku . Pierwsza osoba, która pojawi się w Londynie wygrywa bilet.

Dobrze wiadomo, że bilety na mecz finałowy rozeszły się jak świeże bułeczki. Mając taką okazję chyba każdy fan piłki nożnej skorzystałby z niej. Dlatego z wielkim zaciekawieniem obejrzałem film z całej zabawy.

Pewnie chcielibyście zobaczyć jak wyglądały zmagania w tym celu przygotowano  specjalną prezentację.


 

Hans Erik Tuijt Global Activation Manager z Heinekena powiedział w wywiadzie dla digitalspy : “ Jesteśmy szczęśliwi z reakcji na  kampanię The Road to Final. Ciężko pracowaliśmy aby nasi fani mieli przyjemność z uczestnictwa w niej „

 

Jak podoba się Wam pomysł Heinekena dla maniaków Football'a ? Skorzystalibyście z okazji, gdyby na was padło ? Generalnie jestem sceptycznie nastawiony do tego typu zabaw, ale pewnie bym się skusił gdyby to do mnie podeszła Pani z biletem na mecz finałowy Champions League o którym tak głośno było w mediach.

 

 Artykuł sponsorowany

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry