Nie będzie pojedynku sióstr Radwańskich

AKTUALNOŚCI, SPORT, ŚWIAT, TENIS

W III rundzie wielkoszlemowego turnieju w Paryżu mogło dojść do konfrontacji Agnieszki i Urszuli Radwańskiej. Były dwa warunki – obie tenisistki musiały wygrać swoje mecze w rundzie drugiej. Sztuka ta nie powiodła się młodszej siostrze.

Urszula Radwańska nie poradziła sobie z Niemką Diny Pfizenmaier, choć przed spotkaniem apetyty były wielkie, bowiem Urszula wyeliminowała wcześniej Venus Williams. Krakowianka obydwa sety przegrała rezultatem 6:3.

W kolejnej rundzie Niemka skonfrontuje się Agnieszką Radwańską, która bez większych problemów poradziła sobie w drugiej rundzie turnieju. Polka pokonała Mallory Burdette 6:3 i 6:2.

W środę dokończył swój mecz Łukasz Kubot. Przypominamy, że spotkanie z Maxime Teixieirą zostało przerwane z powodu opadów deszczu. Polak przebrnął pierwszą rundę wygrywając z Francuzem. W kolejnej również zagra z tenisistą gospodarzy Benoita Paire.