Strzeżcie się! Laleczka Chucky znowu dokonuje zemsty

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA, ŚWIAT

Nawet Hannibal Lecter nie wzbudza tak wielkiego przerażenia jak ta, z pozoru zwykła, laleczka. Charles Lee Ray po trzech poprzednich atakach nie ma zamiaru spocząć, gdyż jego zemsta wciąż nie została dokonana. Dusza sadysty zamknięta w zabawce, przeleje krew w walce z ludźmi odpowiedzialnymi za wydarzenia z przeszłości. Ponad dwie dekady temu rozpoczął robotę, którą wreszcie musi definitywnie zakończyć.

Curse-of-Chucky

Film przewidziany na nośniki DVD w pierwszej kolejności wypłynie na rynku w Stanach Zjednoczonych. Jesienią, tego roku Amerykanie przyjrzą się kolejnym losom Chuckiego i jego ofiar. News jest już oficjalny, a jedna z gwiazd filmu pochwaliła się okładką płyty na swoim Instagramie. Informacje o polskim wydaniu nie są znane.

Nice (Fiona Dourif) przeżywa ciężkie chwile po samobójczej śmierci matki. Starsza siostra dziewczyny, Barb (Danielle Bisutti) przyjeżdża wraz z rodziną i wsparciem psychicznym. W tych smutnych realiach jedna z córek Barb próbuje na przeżyć trudne chwile ze swoją nową zabawką. Zgadliście, to właśnie Chucky. Mieszkańcy domu giną w tajemniczy i krwawy sposób. Nice zaczyna podejrzewać lalkę, ale czy to racjonalne, żeby zabawka mogła zabijać?

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.horror-movies.ca/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry