Marvel podaje coraz więcej informacji. Kogo zobaczymy w „Strażnikach Galaktyki”?

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

W przyszłym roku „Strażnicy Galaktyki” przejmą w swoje władanie kina na całym świecie. Do premiery pozostało wciąż sporo czasu, ale Marvel Studios ujawnia coraz ciekawsze wieści dotyczące adaptacji komiksu pod tym samym tytułem. Reżyser blockbustera roku 2014 zapowiedział, że jest zainteresowany zatrudnieniem Johna C. Reilly’ego do jednej z ról w filmie. Miałby przyjąć rolę Rohmanna Dey’a, przywódcy Nova Corps o nadludzkich zdolnościach.  Dowódca po otrzymaniu śmiertelnej rany ląduje na Ziemi. Tam przelewa istotę siebie wraz z mocami na śmiertelnika, Richarda Ridera. W nowym ciele, z oddziałami Nova Corps za sobą dołącza do Strażników. Nie walczy jednak z nimi ramię w ramię, ale jest ziemskim łącznikiem pomiędzy nimi a organizacją S.H.I.E.L.D.

marvel

Na tym rewelacje się nie kończą. Rider/Dey nie będzie działał sam. W działaniach pomoże mu agent. W tej roli zobaczymy Kena Watanabe, Alana Rickman’a lub… Hugh Laurrie. Czy serialowy Dr House zmieni front i z diagnosty przekształci się w wojownika?

Miano głównego złego dostanie nie Thanos, lecz kosmicznemu piratowi imieniem Yondu, w tej roli Michael Rooker (Merle Dixon w „The Walking Dead”)

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: canalplus

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry