Dobry dzień Polaków w stolicy Francji

AKTUALNOŚCI, SPORT, ŚWIAT, TENIS

W kolejnym dniu zmagań na kortach w Paryżu dobrze zaprezentowali się nasi tenisiści. Janowicz, Radwańska, a także duet Fyrstenber-Matkowski meldują się w kolejnych rundach.

Agnieszka Radwańska bez większych problemów pokonała Niemkę Dinnah Pfizenmaier 6:3, 6:4. Bardzo długo obydwie tenisistki czekały na swój pojedynek ze względu na zajęty wcześniej kort przez panów. W kolejnej rundzie krakowianka zagra z Aną Ivanovic, z którą w tym roku mierzyła się dwukrotnie i za każdym razem była górą. Stawką meczu będzie ćwierćfinał.

stock.xchng

stock.xchng


Po dobrym meczu do kolejnej rundy awansował również Jerzy Janowicz eliminując z dalszej gry Robina Haase. Na rywala w kolejnym meczu musi jeszcze poczekać, a będzie to zwycięzca pojedynku Stanislasa Wawrinki z Horacio Zeballosem.

6:0 i 6:2 pokonali swoich rywali w deblu Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski. Mierzyli się z niżej notowanymi rywalami Martinem Emmrichem i Andre Begemannem. Przed polskim duetem mecz, którego stawką będzie ćwierćfinał, a w nim zmierzą się z Jonathanem Dasnieres De Veygi i Florentem Serra.

A. Bielatowicz

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry