Co łączy DreamWorks, Shreka i Trolle?

AKTUALNOŚCI, FILM, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Pamiętacie jak w maju pisaliśmy o franczyzie Trolli od DreamWorks? Po upływie miesiąca wyszło na to, że potworki z Danii wejdą na srebrne ekrany. Realizacji szalonego pomysłu podejmie się Mike Mitchell. Tak, ten sam pan, który poznał z widzami „Shreka4”, Alvina i jego zgrai rudych gryzoni nadrzewnych. Reżyser „Sky High” otrzyma scenariusz napisany przez Eicę Rivinoj’ę od „Miasteczka South Park”. O fakcie, że plany mają odważny charakter świadczy to, że zdecydowano nawet o premierze. Oczywiście wyznaczenie daty premiery niczego nie dowodzi, ale można przynajmniej zacząć odliczanie. Całe szczęście, że po drodze są inne ciekawe filmy, czas do 4 listopada 2016 roku upłynie przez to nieco szybciej.

500px-DreamWorks_Studios_logo.svg

A teraz informacje, na które czeka większość zainteresowanych. Trolle wystąpią w komedii (nie, to nic nadzwyczajnego)… muzycznej. Fabuła wyjaśni skąd właściwe istotki wytrzasnęły bujne czupryny. Cóż, zawsze sądziłam, że miały je od początku… dobrze będzie tę informację zweryfikować, chociaż dysonans poznawczy już daje o sobie znać.

Produkcja niecodziennego przedsięwzięcia spocznie na barkach Giny Shay. Producentka tak jak reżyser trafiła na plan ze Shrekowej ekipy.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://collider.com/trolls-movie-mike-mitchell-erica-rivinoja/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry