Tabula Rasa dla „Project Titan”. MMO nie wyjdzie przed 2016

AKTUALNOŚCI, INTERNET, POLSKA, STRONY WWW, ŚWIAT

Złote czasy „World of Warcraft” dzisiaj zaliczają się do miłych wspomnień. Niegdysiejszy hit MMO, przeszedł do historii, ale Blizzard nie ma zamiaru spocząć na laurach. Od kilku lat jego programiści nieustannie pracują nad grą nazwaną „Project Titan”. Deweloper wydał oficjalną notkę, informującą o… potrzebie gruntownego przebudowania projektu. Ekipa zmniejszona do 70 osób startuje od zera. Ruszenie z realizacją produkcji od początku nie zapowiada jej rychłej premiery.

blizzard-logo

Przed trzema laty wypłynęły pierwsze pogłoski o projekcie Blizzarda. W 2010 „PT” miał wesprzeć tracącego graczy „WoW’a”. Niestety prace nad tytułem utkwiły w martwym punkcie. Po oświadczeniu Shona Damron’a ostatnie nadzieje na premierę jeszcze w tym roku zgasły bezpowrotnie. Żadne konkretne słowa co do terminów nie padły, ale portale branżowe, po wstępnych analizach dostępnych danych, doszły do wniosku, że nie dojdzie do niej przed upływem kolejnych trzech lat.

Wielki projekt, okryty jest równie wielką tajemnicą. Blizzard skrzętnie pilnuje informacji na temat nowego tytułu. Nie znamy nawet platformy, na którą jest przeznaczony. Może będą to pecety, może next-genowce, a może wszystkie?

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.zam.com/story.html?story=32460 http://uk.ign.com/articles/2013/05/29/blizzards-titan-mmo-delayed-reset

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry