Radwańska mówi Au Revoir Paryżowi

AKTUALNOŚCI, SPORT, ŚWIAT, TENIS

Sara Errani okazała się lepsza od polskiej tenisistki na kortach Rolanda Garrosa w Paryżu. Włoszka wygrała w dwóch setach, choć do wyrównania stanu meczu brakowało naprawdę niewiele.

Pierwszy set zakończył się rezultatem 6:4 dla zawodniczki z Półwyspu Apenińskiego. W drugim po wielu emocjach ostatecznie do rozstrzygnięcia potrzebny był tie-break. Niewiele zabrakło krakowiance, by doprowadzić do seta trzeciego. Ostatecznie to jednak Errani okazał się lepsza. Mecz trwał 111 minut. Errani w kolejnej rundzie zagra z Sereną Williams.

fot. Christian Mesiano/cc.2.0

fot. Christian Mesiano/cc.2.0


W ubiegłym roku to właśnie Errani grała w wielkim finale, w którym tytuł wydarła jej Maria Szarapowa. Z Agnieszką wcześniej mierzyła się pięć razy, z czego tylko raz wygrała. Dla Agnieszki tegoroczny ćwierćfinał w Paryżu, to najlepszy rezultat w karierze podczas turnieju French Open.

Z paryskiego turnieju odpadli także Tomasz Bednarek i Jerzy Janowicz, którzy w grze deblowej nie dali rady parze Cuevas-Zeballos. Ostatnią polską nadzieją w stolicy Francji zostali Fyrstenberg z Matkowskim

A.Bielatowicz

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry