Ciąg dalszy problemów z nową konsolą Xbox One

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, KOMPUTERY, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Od pokazu najnowszej konsoli Microsoftu nie ma dnia, aby nie pojawiały się nowe informacje na jej temat. Pisaliśmy już o problemie, jaki zauważyli przyszli użytkownicy, mianowicie brak możliwości całkowitego wyłączenia urządzenia, które mogłoby szpiegować ludzi bez przerwy.

fot. microsoft

fot. microsoft

Dziś doszła nas wiadomość, że firma podała kolejne bardzo kontrowersyjne wiadomości, które już oburzyły internautów na całym świecie. Konsola Xbox One będzie działała tylko po podłączeniu do internetu, a aktualizacje co 24 godziny będą uniemożliwiały grę. Jednak kiedy zalogujemy się na swoje konto korzystając z urządzenia znajomego, będzie się to działo już co godzinę!

Firma Microsoft uderza również w ludzi, którzy pożyczają gry innym, odsprzedają stare płyty, bądź po prostu się nimi wymieniają. Zmiany będą polegały na tym, że dana firma produkująca gry, będzie musiała wyrazić zgodę na działanie konkretnej sztuki na większej ilości urządzeń. Zaś produkty w wersji cyfrowej będzie można pożyczyć jednemu znajomemu tylko raz.

Autor: Katarzyna Świerczyńska

Źródło: microsoft

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry