Lewandowski jednak nie dla Bayernu

AKTUALNOŚCI, PIŁKA NOŻNA, SPORT, ŚWIAT

Prawdopodobnie to już ostateczna decyzja w sprawie Roberta Lewandowskiego. Wszelkie plotki zostały rozwiane i wszystko wskazuje na to, że reprezentant Polski jeszcze przynajmniej rok zostanie w Borussii.

Na prawie sto procent wiadomo, że Lewandowski nie wzmocni Bayernu Monachium w tym roku. Jest to oficjalne orzeczenie dortmundzkiego klubu, który nie pozwoli odejść Polakowi do największego rywala. Teoretycznie nie oznacza to, że nie odejdzie do innego klubu. Dortmund zarobiłby na transferze za granicę około 30 milionów.
449px-Robert_Lewandowski_2011

Chętnych rzekomo nie brakuje. Mówi się jednak o tym, że Lewandowski wstępnie zawrze umowę z Bawarczykami już teraz i po następnym sezonie przejdzie na zasadzie wolnego transferu. Dla Borussii będzie to chyba najgorsze z możliwych rozwiązań. Nie tylko nie zarobi nic na transferze, lecz także Polak wzmocniłby bezpośredniego rywala. Cały scenariusz to wciąż jednak melodia przyszłości.

Borussia dodatkowo za każdą odrzuconą kwotę za Polaka w tym roku będzie musiała zapłacić klauzulę Polakowi – dziesięć procent proponowanej sumy.

A.Bielatowicz

źródło:
Sport.pl
przegladsportowy.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry