Microsoft precyzuje informacje odnośnie Xbox One

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Najbardziej oczekiwane informacje o konsoli Xbox One w końcu ukazały się na światło dzienne. Microsoft sprecyzował, jak będzie działało urządzenie, co z używanymi grami i aktualizacjami przez internet. Niestety jeśli chodzi o to ostanie, to jak już wcześniej oświadczyła firma, konsola nie będzie musiała mieć stałego łącza internetowego, ale raz na dobę będzie robiła aktualizacje z siecią. Jak było mówione wcześniej, po zalogowaniu na urządzeniu znajomego, nasze konto będzie łączyło się z siecią co godzinę.

fot. microsoft

fot. microsoft

Dobrą wiadomością jest także to, że będzie możliwość pożyczania sobie gier. I to niezależnie czy ktoś będzie grał na swoim koncie czy czyimś. Minusem jest to, że będzie to opcja przeznaczona dla… rodziny. I to tylko dla jej dziesięciu członków. Odsprzedawanie ich będzie możliwe tylko w specjalnych sklepach i to za zgodą producenta.

Istniała również obawa o Kinecta, który miał być zagrożeniem dla prywatności użytkowników. Microsoft uspokaja, że każde urządzenie będzie można wyłączyć całkowicie, a w stanie uśpienia będzie ono reagowało tylko na „Xbox On” i „Xbox Off”.

Autor: Katarzyna Świerczyńska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry