W najbliższy weekend: Wrocław Fashion Meeting

AKTUALNOŚCI, POLSKA, STYL ŻYCIA

Wrocław po raz kolejny zamieni się w wielką, modową stolicę Polski, już 15 i 16 czerwca dzięki Wrocław Fashion Meeting 2013. To dwa dni wypełnione modowymi inspiracjami, ponad 2,500m2 powierzchni, na której znajdować się będą tymczasowe butiki z ofertą dostępną jedynie podczas tego jednego czerwcowego weekendu. Zarezentuje się tam ponad 100 projektantów i wystawców. Będziecie mogli kupić unikalne ubrania, obuwie, biżuterię, a także dodatki i inne akcesoria. Całe wydarzenie poprowadzi utalentowany i przystojny aktor – Marek Kaliszuk. Partnerem organizacyjnym tej edycji Wrocław Fashion Meeting jest Klub Biznesowy Stadionu Wrocław, w którym się odbędzie. Patronem Medialnym oraz Partnerem Wrocław Fashion Meeting jest portal Wirtualna Polska.

freedigitalphotos.net

freedigitalphotos.net


Trwa wyjątkowy konkurs „Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL”. Jest to rozszerzenie dotychczasowego konkursu „Stylowy Wrocław”. Dzięki temu będziecie mogli zaprezentować swoje stylizacje również na platformie Wirtualnej Polski.
Na wszystkich uczestników tego wspaniałego wydarzenia będą czekać twórcy wyjątkowej odzieży, obuwia i akcesoriów, a także utalentowani wizażyści i styliści, którzy w specjalnie stworzonej „Strefie piękna” podzielą się z Wami swoją wiedzą, doradzą i opowiedzą o kosmetycznych nowinkach.
To oczywiście nie koniec atrakcji na te dni.

Ponieważ 15 czerwca, w sobotę, dwie godziny po oficjalnym rozpoczęciu czyli około godziny 13:00 odbędzie się „Parada Projektantów”. Czyli specjalne pokazy kolekcji stworzonych przez projektantów obecnych w showroomach. Natomiast później odbędzie się pokaz jednego z największych internetowych sklepów – Conceptshop.pl. A wieczorem uczestnicy będą mogli obejrzeć pokaz największych polskich artystów. To będzie tak zwana „Wielka Gala Fashion Meeting”.
Niedziela, 16 czerwca, będzie kontynuacją wielkich modowych wrażeń. Już o gdzinie 15:00 odbędą się eliminacje do konkursu „Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL. Zostaną przedstawione tu osoby, które tworzą stylowy miejski szyk. Czekają fantastyczne nagrody.
Jest to wspaniałe, wyjątkowe wydarzenie dedykowane osobą, które wielbią modę, poszukują inspiracji oraz dla tych, którzy chcą obcować z modą. Muzycznie zadba o Was DJ Cineq, znany z obecności na międzunarodowych scenach.
Bilet jednodniowy w cenie 15zł, natomiast dwudniowy w cenie 25zł.

Autor: Alicja Janik

Źródło: http://wroclawfashionmeeting.pl/fashionmeeting.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry