„Bling Ring” – nowy film Coppoli

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA

Córka słynnego reżysera Francisa Forda Coppoli, Sofia, właśnie nakręciła kolejny dobrze zapowiadający się film. „Bling Ring” opowiada o prawdziwej historii nastolatków, wychowanych na popkulturze. Nie umiejących się zająć sobą, rozpieszczonych do tego stopnia, że uważają iż nie mają żadnych granic. Postanawiają włamywać się do domów swych idoli, aby choć przez chwilę poczuć się, jak sławy. Nie widzą w tym nic złego, tym bardziej, że przynosi im to ogromną frajdę.

the-bling-ring-poster

W głównych rolach zobaczymy bardzo młodych aktorów, dopiero kształtujących swój warsztat filmowy. Katie Chang, występuje jako przywódca całej szajki. Świetnie gra zbuntowaną nastolatkę, pozbawioną jakichkolwiek zasad moralnych. W filmie występuje również Emma Watson, znana wszystkim z filmów o Harrym Potterze. Na szczęście pokazuje, że umie wybić się z ram i doskonale buduje swoją postać.

Niestety, film ukazuje jedynie dzieciaki, które nie umiejąc nad sobą zapanować, kompromitują się przed widzem dość mocno widoczną przesadnością.

Autor: Katarzyna Świerczyńska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry