Zdolny Wrocław zagra na Wielkiej Wyspie!

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

W Ośrodku Działań Twórczych Światowid już 21 czerwca wystąpi kilka młodych i mocno zdolnych, wrocławskich zespołów muzycznych. A między tymi koncertami całą publiczność bawić do łez będzie laureat festowalu PAKA w Krakowie – Kabaret CHYBA.
Kto wystąpi?
Marcelina – na polskiej scenie od 2008 roku, która zagrała już ponad 100 koncertów i wydała swoją debiutancką płytę. Utwór „WrocLove” został okrzyknięty hymnem Wrocławia w konkursie Kawałek Wrocławia.

zdolny-wroclaw

HooDoo Band – artyści, których debiutancki album, w przeciągu trzech miesięcy zdobył status Złotej Płyty. Byli nominowani do nagrody Gazety Wyborczej „Warto” oraz do nagrody Fryderyka w kategorii „Najlepsza Płyta Bluesowa”.
LOV – to kwartet z Wrocławia. Zespół dostał się do programy „Nowa Generacja” i wygrał, gdzięki temu wystąpili na Sopot TOPtrendy Festiwalu.W połowie 2013 roku mają wypuścić na rynek swoją drugą płytę.
Night out – wrocławski kwartet założony przez Tadeusza Kulasa i Piotra Rachonia, którzy mieszają gatunki w niezwykły sposób nie omijając elektroniki i mocniejszych brzmień przez co powstają niesamowite dźwięki.
Rabastabarbar – muzycy tworzący dźwięki z pogranicza reggae, funky, popu i rocka. W 2008 roku za pomocą portalu megatotal.pl wydali singiel „Spacer Niesamotny”. Natomiast w 2011 roku wydali swój debiutancki album, który promują obecnie na koncertach.

Autor: Alicja Janik

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry