Znika popularny program dla dzieci

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, MEDIA, POLSKA, TELEWIZJA

Z powodu dużego spadku oglądalności,  rozkładówki zniknie „Wieczorynka”. Decyzja uargumentowana jest tym, że większość widowni programu stanowili emeryci nie, jak przewidywano, dzieci. W związku z tym, kończy się pewien etap polskiej telewizji. „Dobranocka” w wielu domach jest przecież ważną częścią dnia. Młodsi często długo i ze zniecierpliwieniem czekają na kolejny odcinek ulubionych bajek, jakimi są „Smerfy”, „Gumisie”, „Muminki”, czy „Kubuś Puchatek”.

tvp-telewizjapolska-logo

TVP zapowiada, że uruchomi nowy kanał, przeznaczony wyłącznie dla dzieci. Jednak, jak możemy się spodziewać, nie będzie to już to samo. Kanałów z bajkami jest wiele, ale najmłodsi często nie mogą tam obejrzeć tych, które prezentowała „Wieczorynka”.

Rodzice maluchów już zabrali głos w tej sprawie. Nie chcą by pozbawiano ich dzieci jednego z najmilszych wspomnień z dzieciństwa. Mówią również, że zamiast zdejmować program, powinni go urozmaicić, by trafiał do szerszej rzeszy publiczności – wiadomo, każde dziecko lubi co innego. Jednak, czy jest to rozwiązanie, kiedy młodsi mogą zobaczyć wszystkie swoje ulubione bajki w internecie?

Autor: Katarzyna Świerczyńska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry