Gwiazdy Festiwalu T-Mobile

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

W dniach 18-28 lipca odbędzie się 13 już edycja Festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty. Na scenie festiwalu pojawi się sama muzyczna śmietanka. Wystąpią przed Wami między innymi Diamanda Galas, Tomahawk i Patton, król jungle Roni Size, który zagra razem z Mc Dynamite. Na scenie pojawi się także dama amerykańskiego gotyku – Rycarda Parasol, która zaśpiewa razem z Misi Furtak (wokalistka grupy Tres B).

Monika Kapela/newsfix.pl

Monika Kapela/newsfix.pl


Na nowohoryzontalnej scenie premierowo swoje nowe utwory zaprezentuje L.U.C. Ponadto Minimatikon zagra do kultowego horroru „Gabinet Doktora Caligari”. Natomiast Mikołaj Trzaska zagra dźwięki z filmów Wojtka Smarzowskiego. Podczas muzycznego lipcowego tygodnia odbędzie się również cykl Dj Nights, czyli codzienna muzyka grana przez najwybitniejszych dj’ów, takich jak Niewinni Czarodzieje, My Head is Dubby, Adrianna Styrcz & Kuba Libre.

Po raz pierwszy podczas Festiwalu T-Mobile odbędzie się wielka parada muzyczna, ponieważ impreza ta nawiązuje do tradycji Nowego Orleanu, gdzie mieszkańcy razem z artystami spacerują po ulicach miasta. Sprzedaż biletów zaczyna się już 14 czerwca!

Autor: Alicja Janik

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry