Bon Jovi w Gdańsku!

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

– Świetny, energetyczny koncert. Zagrali największe hity – mówili fani Bon Jovi.  W ubiegłą środę w Gdańsku mieli jedyną dotychczas okazję by posłuchać swojego ulubionego zespołu.

Koncert rozpoczął się punktualnie i dostarczył wszystkim słuchaczom wielu niezapomnianych wrażeń. Fani zespołu bardzo głośno powitali swoich długo oczekiwanych w Polsce idoli. Uczestnicy koncertu przygotowali również niespodziankę dla zespołu – podczas czwartej piosenki rozwinęli wielką flagę, na której widniał napis „Good things come to those who wait – Thank U”. Artyście zespołu bardzo się to spodobało i podziękował za ten gest oklaskami. Kolejną atrakcją koncertu były oświadczyny fana zespołu. Chłopak poprosił zespół o piosenkę, a zaraz po niej oświadczył się.

sxc

sxc

– (…) chłopak wystawił transparent z napisem: „jeżeli zaśpiewasz „Never say goodbye” to mam tu pierścionek i za chwilę się oświadczę mojej dziewczynie” – opowiadała Ula, fanka zespołu z Białegostoku. – Myślę, że choć nie było tego w programie koncertu, zaśpiewano tę piosenkę. Oświadczyny się odbyły, a dziewczyna je przyjęła. Także gratulacje od całego zespołu i publiczności  – dodała.

Według danych organizatora na koncert przyjechało ponad 30 tys. osób z 33 krajów świata.  Scena w PGE Arena została zamieniona w przypominającą starego cadillaca maskę. Konstrukcja miała 54 metry szerokości i 28 metrów wysokości. Budowa sceny trwała 3 dni, pracowało nad nią ponad 250 osób i 3 dźwigi. Z pewnością było warto.

Autor: Monika Łyszczyk

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry