Cieszanów Rock Festival

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

W te wakacje możemy się spodziewać prawdziwego wysypu festiwali muzycznych. Na naszej rodzimej scenie jakiś czas temu pojawił się nowy, w Cieszanowie. Dziennikarze zdążyli go już okrzyknąć „Podkarpackim Woodstockiem”. Odbędzie się tradycyjnie pod koniec wakacji, w dniach 22-25 sierpnia. To aż cztery dni świetniej muzyki spod znaku mocnego brzmienia.

sxc

sxc

To co przyciąga publiczność na rockowy festiwal, to klimat, jaki przypomina dawne imprezy, odbywające się jeszcze kilkanaście lat temu. Tworzą go oczywiście osobliwi ludzie, przyjeżdżający by poczuć choć trochę wolności. Organizatorzy bardzo płynnie połączyli koncerty z innymi atrakcjami imprezy.

Na scenie pojawią się zespoły z całego świata. Z Ameryki przyjedzie Madball, a Wielką Brytanię będzie reprezentował The Ukrainians. Z rodzimych muzyków będziemy mogli posłuchać między innymi: Vader, Riverside, Illusion, Kult, Czesław Śpiewa, Daab. Również, dzięki kwalifikacjom, zagra między nimi białoruskie trio The Toobes. Bilety na Rock Festival nadal są dostępne na stronach eBilet.pl i patefon.pl.

Autor: Katarzyna Świerczyńska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry