Jeleń w Górniku Zabrze

AKTUALNOŚCI, PIŁKA NOŻNA, POLSKA, SPORT

Ireneusz Jeleń w grudniu opuścił Podbeskidzie Bielsko-Biała i trenował indywidualnie. W środę oficjalnie potwierdzono informacje o tym, że w przyszłym sezonie były napastnik reprezentacji Polski zagra w Górniku Zabrze.

Jeleń podpisze kontrakt na pół roku. Warto podkreślić, że klub chciał zaproponować dłuższą umowę, jednak napastnik odmówił. Nieoficjalnie mówi się o problemach rodzinnych, które zaważyły także na takim, a nie innym wyborze zespołu. Piłkarz mieszka bowiem w Ustroniu i opiekuje się chorym ojcem, dlatego też chce grać blisko miejsca zamieszkania.

stock.xchng

stock.xchng


32-latek otrzymał także oferty z innych krajów m.in. bardzo egzotyczne propozycje z Tajlandii i Chin. W Polsce pracę oferowali mu prawdopodobnie włodarze Wisły Kraków oraz ponownie Podbeskidzie.

Umowa w Zabrzu zawiera klauzulę, która mówi o możliwości przedłużenia na kolejne miesiące. Transfer zostanie sfinalizowany po przejściu testów medycznych. Media upatrują w Jeleniu następcę Arkadiusza Milika, który odszedł niedawno do niemieckiego Bayeru Leverkusen.

A.Bielatowicz

źródło: Gornikzabrze.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry