Koncert zespołu Dream Theater, 5 lutego 2014

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Dobre wieści dla fanów Dream Theater. Popularny amerykański zespół progresywny zapowiedział, że podczas swojej następnej trasy w 2014 roku zawita w Polsce. Nie będzie to pierwsza wizyta tej grupy w naszym kraju. Najnowszy krążek formacji swoją premierę będzie miał 24 września tego roku, a tourne będzie go promować.

stock.xchng

stock.xchng

Jak mówią członkowie zespołu, dzieło będzie nowym początkiem. Gitarzysta, John Petrucci, wyznaje, że każda praca nad krążkiem jest czymś niepowtarzalnym i nowatorskim. Dodaje również, że każdy dał z siebie wszystko, a na płycie ukażą się tylko najlepsze próby ich działalności.

Producentem został Richard Chycki, znany z pracy z takimi zespołami, jak Rush, czy Aerosmith. Albym zarejestrowany był w studiu w Cove City Sound Studios w Glen Cove.

Niedługo po premierze grupa uda się w trasę koncertową po Europie i obejmie aż 30 miast w 16 krajach. U nas wystąpią w katowickim Spodku 5 lutego. Sprzedaż biletów już się rozpoczęła , dla fanów czekają także wejściówki VIP, które pozwolą na spotkanie z zespołem.

Autor: Katarzyna Świerczyńska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry