Alicia Keys w Polsce

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Alicia Keys, amerykańska wokalistka, autorka tekstów, multiinstrumentalistka oraz aktorka przyjedzie dziś do Poznania w ramach swojej trasy koncertowej „Set The World On Fire”. Wystąpi na Stadionie Miejskim. Mimo iż, bilety na to wyjątkowe wydarzenie są jeszcze dostępne, to organizatorzy są przekonani, że Stadion Miejski w zupełności się zapełni. Fani Alici Keys przyjadą z całej Polski. Największa grupa dotrze do Poznania z Warszawy, ale będą też osoby z Katowic, Wrocławia, Krakowa, Gdańska, Łodzi, Przemyśla, Bieszczad, z Tatr, z Mazur, z Polesia, a także z zagranicy. Na Stadion Miejski zawitają między innymi Niemcy, Belgowie, Łotysze, Estończycy oraz Biołorusini.
alicia-keys-girl-on-fire-cover

Organizatorzy zadbali o stoiska z jedzeniem i piciem. Będą także depozyty, w których przechować bedzie można bagaże i rzeczy, których na koncert wnieść nie będzie można, np aparaty forograficzne i parasole mające ostre zakończenie.
Fani wokalistki przygotowali dla niej niespodzianki. Najwięksi fani piosenkarki wykupując odpowiednie bilety zasiądą w sektorze A3, położonym najbliżej sceny. Przyniosą ze sobą 1000 czerwonych balonów, które wypuszczą w powietrze podczas wykonywania przez Keys piosenki „Girls on Fire”. Członkowie fanklubu Alici Keys chcieliby w ten sposób przekazać artystce dużo pozytywnej energii i wpisać się w wydarzenie, które wszyscy obecni zapewne zapamiętają na długo. Apelują też do wszystkich, którzy wybierają się na ten koncert, aby ubrali się na czerwono, pomarańczowo lub żółto. Byłaby to odpowiedź na hasło wokalistki pod jakim rozpoczęła trasę.
Bramy Stadionu Miejskiego w Poznaniu zostaną otwarte o 17:00, o 18:00 rozpocznie się koncert zespołu Ufly, o 19:15 koncert zespołu Hurricane Dean, a od 20:15 będzie można wyczekiwać pojawienia się Alici Keys na scenie.
Warto tam być, to będą emocje nie do opisania !

Autor: Alicja Janik

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry