Zrealizuj swój niezwykły pomysł z Oxford-Big Project

AKTUALNOŚCI, INTERNET, POLSKA, SOCIAL MEDIA, STRONY WWW

Big Project, to wspaniała nowa inicjatywa producenta znanych i innowacyjnych produktów papierniczych – firmy Oxford. Nie wiem czy wiecie to oni jako pierwsi wymyślili przeciwbakteryjne notatniki, które zmniejszają ryzyko zakażenia bakteryjnego na chronionych powierzchniach  Nie zużywają się, nie zmywają się i zapewniają stałą ochronę przez cały okres użytkowania.  Świetna dodatkowa funkcja czyż nie?. 🙂

Konkurs pod nazwą nowa Big Project jest skierowany do młodzieży szkolnej oraz studentów w wieku od 16 do 25 roku życia. Główną nagrodą jest nie bagatelna kwota 30 tysięcy euro!.

Aby ją wygrać musisz wykazać się pomysłowością, ponieważ głównym zadaniem konkursu jest stworzenie projektu pasującego do jednej z czterech kategorii tematycznych. Wygrana pozwoli Tobie na jego realizację.

Pomożemy Wam w procesie rejestracji projektu.  Zaczynamy.

1)      Wejdź na stronę Big Project

2)      Kliknij na Zgłoś swój projekt (po prawej stronie)

3)      Załóż konto wypełniając prosty formularz – pamiętaj o poprawnym adresie email.

4)      Po poprawnym założeniu konta wybierz opcję dodaj projekt. Dobrze przestudiuj  swój pomysł i postaraj się być oryginalny. Przed wprowadzeniem  musisz wybrać kategorię do której pasuje twoje przedsięwzięcie. Masz do wyboru aż cztery:

 

Big Fun: Liczy się tylko zabawa. Interesujące? Pewnie! Kreatywne? Oczywiście! Wymagające? Możesz być pewny! Ale na końcu, Twój projekt ma sprawić, że na twarzy pojawi się uśmiech od ucha do ucha.

Big Team: Liczy się to kogo znasz. Ponieważ razem tworzycie coś więcej, niż suma pracy pojedynczych osób. Czy Twój Big Project jest pełen entuzjazmu i wigoru Twojej drużyny?

Big Out of the Box: Wszystko chodzi o spojrzenie na rzeczy pod innym kątem. Niestandardowy pomysł, wykraczający poza wszystkie konwencje i przekraczający wszystkie granice. Czy Twój Big Projekt wprawi ludzi w zdumienie?

Big Heart: Wszystko chodzi o uczynienie świata lepszym miejscem. Poprzez uczenie naszej planety piękniejszą i bardziej radosną… Poprzez pomoc ludziom, którzy na niej mieszkają… Czy Twój Big Projekt coś zmieni? 

Aby wybić się przed konkurencję nakręć choćby telefonem komórkowym film, w którym opowiesz o swoim wielkim projekcie. Możesz również dołączyć pliki z opisem rysunkami itp.

Inicjatywa wydaje się nam na bardzo oryginalną, pozwalającą na zrealizowanie nawet najbardziej zwariowanych projektów.  Na co wydalibyście 30 tysięcy euro ?  My mamy już kilka pomysłów … 🙂 Macie jeszcze 82 dni na zgłoszenie, im szybciej tym lepiej.

Sponsored Post

Powiązane wpisy

  • Kalina

    dobre dobre ,,, gdzie mieszkasz hehehehe 😉

  • Marek

    Jaki wybraliscie typ projektu ? Ja mysle o czymś dla swojego osiedla … za 30 tys można by bylo cos ciekawego zbudować żeby wszyscy mogli z tego na codzien korzystac …

  • Andżela

    super sprawa … 30 tysiaczkow na realizacje zwiariowanego pomyslu … haha .. jestem chętna ….


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry