Projektanci na start – nowy modowy talent show w polskiej telewizji

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, TELEWIZJA

Udział w programie „Projektanci na start” otworzy najzdolniejszym twórcom drzwi do kariery w świecie mody. Pomysłodawcy projektu dostrzegają rosnącą grupę zdolnych projektantów, tworzących autorskie kreacje, ale sprzedających je głównie w internecie oraz na targach mody. Start w opartym na castingach programie, a potem ekscytująca rywalizacja na wizji pod okiem znanych kreatorów i ekspertów, pomoże im wypłynąć na szerokie wody. Ich zmagania widzowie będą mogli śledzić podczas 12 odcinków programu. Twórcy zapewniają, że programowi towarzyszyć będzie wiele emocji, które przyciągną przed telewizory szeroką publiczność, nie tylko widzów interesujących się nowymi trendami, ale poszukujących dobrej rozrywki i miłośników rywalizacji. ”Projektanci na start” będzie inspiracją dla widzów i pomoże Polakom wyglądać stylowo.

stock.xchng

stock.xchng


Carlos Ortega, SVP Central Eastern Europe FOX International Channels wierzy, że program ”Projektanci na start” okaże się hitem na miarę oczekiwań, jakie wobec kanału mają zarówno widzowie jak i dystrybutorzy: – Z wielkim entuzjazmem podchodzimy do pierwszej lokalnej produkcji dla kanału FOX Life – mówi Carlos Ortega. Powstaje ona w oparciu o obserwowany obecnie trend zainteresowania modą nie tylko wśród osób bezpośrednio z nią związanych, ale całego społeczeństwa. Chcemy pokazać Polakom kulisy powstawania mody. Nie mogę się już doczekać, żeby zobaczyć ten program na antenie. – Opracowanie i produkcję powierzyliśmy Grupie ATM, ponieważ cenimy ich doświadczenie i profesjonalizm. Natomiast tematyka projektu stworzonego specjalnie na zlecenie stacji FOX Life, będzie nowością na polskim rynku. – dodaje Ortega

Uruchomienie projektu to także element nowego otwarcia na polskim rynku telewizyjnym. – Związane z międzynarodowymi koncernami kanały tematyczne rozumieją, że walcząc o polskiego widza, muszą mu zaoferować – obok znakomitych programów zachodnich, także szyty na miarę, oddający charakter stacji atrakcyjny kontent lokalny – wyjaśnia Andrzej Muszyński, prezes ATM Grupy SA. – Cieszymy się, ze będziemy producentem pierwszego polskiego programu dla kanałów grupy FOX International Channels – dodaje Muszyński i podkreśla, że „Projektanci na start” to powrót ATM-u do tradycji realizowania oryginalnych formatów i programów rozrywkowych. Zapewnia, że nie będzie to jedyna w tym roku tego typu produkcja. – Ze znakomitym zespołem kreatywnym i własną infrastrukturą jesteśmy dobrze przygotowani do tego by zaoferować atrakcyjne pomysły programowe FOX i nowym klientom – dodaje.

źródło: ATM/Fox Life

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry