Joanna Moro najczęściej na okładkach pism kobiecych

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, PRASA

Aż jedenastoma pierwszymi stronami odtwórczyni roli Anny German przebiła w II kwartale br. Małgorzatę Kożuchowską, która jeszcze niedawno cieszyła się największym zainteresowaniem prasy dla pań. „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów” opublikował kolejne wydanie raportu „Okładki pism kobiecych”.
okladki1
Z analizy okładek 51 tytułów prasowych wynika, że od kwietnia do czerwca aktorka pojawiła się na 16 jedynkach, podczas gdy w I kwartale tylko na dwóch – w marcu. Na tak wysoką frekwencję w ostatnich miesiącach złożyły się zarówno popularność serialu „Anna German” , jak i występ podczas 50. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Aktorka nie dała sobie odebrać pierwszeństwa w żadnym z trzech analizowanych miesięcy.

Obecność na 7 jedynkach odnotowała, znana m.in. z serialu „Lekarze”, Magdalena Różczka. Rola w popularnej produkcji oraz problemy małżeńskie przyciągnęły uwagę prasy kobiecej. O jedną okładkę mniej ma na koncie Justyna Steczkowska, która budziła zainteresowanie głównie dlatego, że spodziewa się dziecka. Z tego samego powodu media interesowały się Małgorzatą Sochą, która podobnie jak Małgorzata Rozenek, Beata Tadla i Małgorzata Kożuchowska gościła w II kwartale na pięciu pierwszych stronach.

W klasyfikacji od początku roku prowadzi Joanna Moro (18 okładek), przed Małgorzatą Kożuchowską (15) i Małgorzatą Rozenek (14). Wśród mężczyzn najczęściej na pierwsze strony trafiali Jacek Rozenek i Tomasz Karolak (po 7 jedynek). O jedną okładkę mniej odnotował Borys Szyc. Na trzecim miejscu z pięcioma okładkami na koncie ex aequo znaleźli się: Piotr Adamczyk i Marek Bukowski i Jarosław Kret.

źródło: press service

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry