UPC wzbogaca ofertę o kanały TVN w HD

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, TELEWIZJA

Nowe kanały dostępne będą dla wszystkich klientów Telewizji Cyfrowej UPC. Ich widzowie obejrzą najbardziej znane programy informacyjne, rozrywkowe oraz seriale i filmy w bezkompromisowej jakości HD. TVN 24 HD to jeden z najważniejszych kanałów informacyjnych, umożliwiający dostęp do najbardziej aktualnych wiadomości z kraju i ze świata, poszerzonych o raporty specjalne, dyskusje i komentarze. Adresowany do pań TVN Style HD zapewni wybór programów poświęconych urodzie, stylom życia, modzie oraz zdrowiu.

upc
Z myślą o fanach motoryzacji udostępniony zostaje TVN Turbo HD. Kanał oferuje starannie dobrane polskie i zagraniczne programy motoryzacyjne, a jego ramówkę uzupełniają audycje o nowościach technologicznych oraz relacje z wydarzeń sportowych. TVN 7 HD to z kolei kanał o profilu filmowo-serialowym proponujący popularne na całym świecie seriale takie jak: „Przyjaciele”, „Dr House”, „Detektyw Monk”, „Ostry Dyżur” czy „Agenci NCIS”. Od wielu lat w ofercie UPC dostępny jest też TVN HD.

W ostatnim miesiącu UPC zaproponowało abonentom także pełną gamę kanałów HBO i Cinemax w jakości HD: HBO 2 HD, HBO Comedy HD oraz Cinemax HD i Cinemax 2 HD oraz usługę HBO GO. Od kilku tygodni klienci UPC mogą także korzystać z nowej bezpłatnej usługi „Przegapione”, czyli catch up tv. Wraz z nią otrzymują szereg ulubionych treści bez dodatkowych opłat i nie muszą pamiętać o planowaniu nagrań na dekoderze – mogą oglądać wybrane programy z ramówki TVP1 oraz TVP2 w dogodnej dla siebie chwili, nawet 7 dni po ich emisji.

źródło: UPC

Powiązane wpisy

  • retre

    ja sie ciesze ze dodali tvn w hd. mowili ze bedzie. a chyba najfajniejsza opcja z ostatnich nowosci jak dla mnie to to hbo go i cinemaxa hd. bo sporo seriali do ogladania akurat teraz:D


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry