XBox One walczy o klientów, Microsoft zmienia parametry konsoli

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, KOMPUTERY, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Najwidoczniej firma Microsoft stojąca za wielkim sukcesem konsoli XBOX 360 obawia się konkurencji podczas światowej premiery XBOX One. W listopadzie br w tym samym czasie na rynek mają trafić dwie konkurujące ze sobą konsole Playstation 4 oraz wspomniany wcześniej XBOX One.

fot. microsoft

fot. microsoft


Microsoft postanowił ulepszyć w ostatniej fazie parametry techniczne konsoli aby wyglądała nieco lepiej na tle konkurencji. Postanowiono przyspieszyć zegar karty graficznej o 53 MHz oraz zoptymalizować sterownik, który w lepszy sposób wykorzysta zasoby drzemiące w czarnej skrzyneczce.


Jak donoszą liczne portale internetowe premiera XBOX’a One planowana jest na okres świąteczny a ceny w zależności od regionów będą oscylować w okolicach 499 USD w Stanach Zjednoczonych , 499 EURO w Unii Europejskiej. Jak będzie rzeczywiście przekonamy się podczas listopadowej premiery. Co ciekawe na stronie brytyjskiego sklepu Amazon można dokonać zamówienia w przedsprzedaży za 429 funtów.

źródło: majornelson.com/własne

Powiązane wpisy

  • Piotr

    Przetaktowali procesor i zaktualizowali sterownik pfff… Jak to blacharze gadają szpachla, szpachla i jeszcze raz szpachla…


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry