Dziewiętnasty Woodstock za nami!

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

W Kostrzynie nad Odrą dobiegł końca 19. Przystanek Woodstock. W tym roku na tradycyjną imprezę przybyło 450 tys. ludzi, a 70 zespołów odegrało koncerty.

Trzy doby wypełnione muzyką i dobrą zabawą trwały od 1 do 3 sierpnia, na koniec tradycyjnie wszystkim którzy brali udział w tym przedsięwzięciu, dziękował z główny organizator, Jerzy Owsiak.

sxc

sxc

„To jest piękny festiwal, nikt nie robi takiego na świecie. To my Polacy w końcu robimy coś najlepszego na świecie. Bądźcie z siebie dumni. Wielkie dzięki!”

Najważniejszym wydarzeniem soboty było spotkanie Akademii Sztuk Przepięknych. Gośćmi byli prof. Lew Starowicz i Grzegorz Miecugow.  Wtedy też doszło do kontrowersyjnego zdarzenia. Na scene wtargnął młody mężczyzna, zaatakował Grzegorza Miecugowa i zakłócił na kilka minut przebieg dyskusji. Publiczność po tym incydencie skandowała gromkie „Przepraszamy!” a sam prowokator został zatrzymany i czeka na wyrok sądu.

Na Przystanku Woodstock w prawdzie zdarzały się pojedyncze akty kradzieży, posiadania narkotyków czy prowadzenia auta pod wpływem alkoholu. W ocenie organizatorów i służb porządkowych były to marginalne przypadki.

Największymi gwiazdami tegorocznego Przystanku byli: Anthrax, Kaiser Chiefs, Kamil Bednarek, Big Cyc, Ugly Kid Joe, Maria Peszek, Enter Shikari oraz Kiril Dżajkovski. Bardzo ciekawy był również występ Goorala z Zespołem Pieśni i Tańca Mazowsze.

Autor: Alicja Janik

Powiązane wpisy

  • Córka wróciła i była bardzo zadowolona. Martwiłem się o nią jak każdy ojciec ale wróciła cała i zdrowa.


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry