Warszawa zaprasza na przedpremiery

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA

Kino Praha zaprasza wszystkich kinomaniaków na „Praskie Lato Filmowych Przedpremier”. Od 20 do 22 sierpnia Praha uraczy nas najgorętszymi tutułami filmowymi, które premierowo będą wpuszczone do kino dopiero jesienią! Niektóre z nich można było wcześniej zobaczyć na festiwalach filmowych między innymi w Wenecji, Cannes, Berlinie, Rotterdamie oraz Sundance. Filmy te dostały same pozytywne oceny od krytyków filmowych i międzynarodowej publiczności.

stock.xchng

stock.xchng

Filmowe lato otworzy projekcja „Vincent chce nad morze”, który opowiada o chorym na zespół Tourett’a chłopcu. Następnie wyświetlona zostanie „Meteora”, która pokaże nam codzienne życie mieszkańców klasztoru, które znajdują się w Grecji. Poźniej poznamy niespełna 30-to letniego Niko, którego usunięto z uczelni w filmie „Oh Boy!”, Poznamy także 25-letnią Site, młodą, zdolną studentkę, która odkrywa nieznane jej dotąd fakty z życia ukochanego dziadka w filmie„Ci, którzy żyją i umierają”.
Poza wyżej wymienionymi filmowymi projektami będzie można zobaczyć również film, który otwierał 19. Festiwal Filmowy WIOSNA FILMÓW – „Pięta” w reż. Kim Ki-Duka. A także „Szybki Cash 2” , który jest kontunuacją szwedzkiego kryminału opartego na ekranizacji książki Jo Nesbo

Cena biletów to zaledwie 7 złotych.

Autor: Alicja Janik

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry