Aneta Kręglicka przewodniczącą w programie „Projektanci na start”

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, TELEWIZJA

Znany i lubiany głównie wśród kobiecej widowni kanał telewizyjny FOX Life ujawnia nazwiska jurorów i prowadzącej talent show „Projektanci na start”. Producenci postawili na fachowców oraz gwiazdy bliskie i cenione przez polskich widzów. Przewodzenie jury powierzono Anecie Kręglickiej – ikonie stylu i muzie projektantów. Jedynym mężczyzną w jej zespole będzie Marek Straszewski, autor zdjęć sesji modowych gwiazd. Trzecią jurorką została Mona Kinal, mająca na koncie liczne projekty modowe. Natomiast Marcelina Zawadzka, modelka z dziesięcioletnim doświadczeniem, jako prowadząca dopilnuje by jury nie umknął ani jeden prawdziwy talent.

stock.xchng

stock.xchng

Pod czujnym okiem jury obiecujący projektanci wypłyną na szerokie wody polskiej branży modowej, a widzowie poznają obowiązujące w niej reguły gry. Do Kręglickiej w „Projektantach na start” będzie należało ostatnie słowo. Zainspirować przewodniczącą jury – będzie nie lada wyzwaniem dla uczestników. Polka, która jako jedyna w historii została Miss Świata należy do grona najlepiej ubranych. Maciej Zień wybrał ją na jedną ze swoich muz. Z kolei Straszewski do programu wniesie ponad 20-letnie doświadczenie. Pierwszą serię modowych zdjęć dla firmy Mustang Jeans opublikował w latach 90-tych we Francji. Po powrocie do Polski pracował w magazynie „Elle”. Fotografował Magdalenę Cielecką, Alicję Bachledę Curuś, Maję Ostaszewską, Agnieszkę Chylińską, Małgorzatę Kożuchowską, Anetę Kręglicką, Annę Muchę. Dla twórców programu nie bez znaczenia jest, że z fotografa mody stał się artystą wszechstronnym i estetą. Reżyseruje filmy, organizuje własne oryginalne wystawy i instalacje, gra rocka. Marzącym o tym by zaistnieć w świecie mody pomoże też z pewnością Mona Kinal, mająca na koncie liczne projekty w tej branży. W ostatnim z nich – sklepie internetowym Mostrami.pl, którego jest współzałożycielką i fashion director, można znaleźć kreacje spod igły 100 najlepszych polskich projektantów – m.in. Łukasza Jemioła, ZUO CORP, MMC Studio Design, Roberta Kupisza, Macieja Zienia, Dawida Tomaszewskiego, Ani Kuczyńskiej, czy Joanny Klimas. Mona w programie FOX Life będzie szukała kolejnych talentów do swojej stajni. Natomiast dopingować uczestników będzie prowadząca Marcelina Zawadzka, od dziesięciu lat modelka, zdobywczyni korony Miss Polonia. Zawadzka będzie także przewodnikiem dla widzów po niezwykle interesujących kulisach powstawania mody.

Jednak nie tylko jury fachowców w programie „Projektanci na start” daje gwarancję, że program będzie on odbiciem realnego świata mody. W talent show FOX Life uczestnicy nie będą siedzieć naprzeciw tego grona. Jak na prawdziwych pokazach mody będą je przygotowywać i koordynować zza kulis. Do ich dyspozycji będą krawcowe, mogą liczyć na wsparcie prowadzącej oraz ekspertów z poważnym modowym dorobkiem. Również rywalizacja zapowiada się emocjonująco. Choćby dlatego, że widzowie zobaczą pełne dramatyzmu castingi, które są nieodłącznym elementem prawdziwych talent show. Castingi, którym będą poświęcone trzy odcinki programu ruszają w najbliższy weekend (sobota i niedziela – 10-11 sierpnia) w Centrum Promocji Mody w Łodzi.

– Jesteśmy przekonani, że zarówno uczestnicy jak i wszystkie gwiazdy zaangażowane do programu „Projektanci na start”, którego premiera odbędzie się jesienią na FOX Life, zapewnią widzom pozytywne emocje, rozrywkę na wysokim poziomie i dużą dawkę rywalizacji. Przygotowaliśmy dla widzów jeszcze kilka niespodzianek związanych z udziałem gości specjalnych w programie – mówi Carlos Ortega, SVP Central Eastern Europe FOX International Channels. – W odcinkach pojawią się eksperci, którzy będą szlifować umiejętności oraz inspirować uczestników na poszczególnych etapach zmagań.

Warto podkreślić, że „Projektanci na start” to pierwszy na rynku polski modowy talent show o zmaganiach projektantów. Jest również pierwszą lokalną produkcją stacji FOX Life, którą zrealizuje ATM Grupa SA. Udział w programie to bilet do kariery w świecie mody. Na zwycięzcę czeka m.in. autorski pokaz na Designer Avenue podczas Fashion Week Poland w Łodzi.

źródło: ATM/Fox Life

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry