Ewa Chodakowska milionerką?

AKTUALNOŚCI, BIZNES, STYL ŻYCIA, ZDROWIE I URODA

Ewa Chodakowska, najpopularniejsza trenerka personalna w Polsce, nazywana przyjaciółką wszystkich Polek rozkręca się i robi konkurencję wszystkim bizneswomen. Jej populaność i liczba fanek w ostatnim roku znacznie wzrosła. Ewa korzystając z tak dobrej passy, napisała książkę, w której opisane są metody zdrowego odżywiania oraz oczywiście zestaw ćwiczeń.

stock.xchng

stock.xchng


Treningi Chodakowskiej są tak skonstruowane i dopracowane, że przynoszą widoczne efekty w krótkim czasie. Może dlatego urzekła i przyciągnęła do siebie tak wiele osób, nie tylko kobiet. Książka trenerki okazała się prawdziwym hitem.

Pracuję w tej branży już kilkanaście lat, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Ta książka od kwietnia tego roku nieprzerwanie jest na pierwszych miejscach sprzedaży – . Pobiła Grocholę, Kinga i Greya. Na razie sprzedaliśmy ponad 100 tys. egzemplarzy. „- mówi Magdalena Tokarczuk z biura promocji książki

Dziennikarze Magazynu Wprost zainteresowali się tym faktem na tyle, by podliczyć ostatnie zarobki Chodakowskiej. Informator magazynu zdradza: „Przy tego typu pozycjach autor dostaje z reguły kilkanaście procent od połowy ceny książki. Chodakowska z partnerem mogli więc zgarnąć ponad 300 tys. zł.
Doliczając do tego wynagrodzenie za udział w reklamie Adidasa i sieci Play, oraz sprzedaży płyty z muzyką do ćwiczeń wychodzi piękne pół miliona. A populaność Ewy Chodkowskiej wciąż rośnie.. z czego się bardzo cieszymy 🙂

Autor: Alicja Janik

Źródło: wprost/dziennik

Powiązane wpisy

  • komentator

    Pewnie nie napisze nic nowego ale pisanie o tym może wreszcie za entym razem za 50 lat zmieni tą znienawidzoną na świecie naszą i pismaków mentalność!!!!
    Jeszcze nie zaczęła a, już ją podliczają ZACZNIJCIE OD SIEEEEBIEEEE!!!!!!!


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry