Jesień w Polsacie – „2XL” nowy polski serial

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, TELEWIZJA

Nowy serial „2XL” telewizji POLSAT pojawi się już na antenie od 5 września, w czwartki o godz. 22.00.
Laura (Edyta Jungowska) jest dietetyczką z pasji i z wykształcenia. Od najmłodszych lat interesowała się zdrowym odżywianiem. Jako nastolatka miała nadwagę. Stres zajadała słodyczami. Dzięki wsparciu matki zmieniła nawyki żywieniowe, zrzuciła zbędne kilogramy. Śmierć matki spowodowała, że Laura załamała się. Nie potrafiąc zapanować nad emocjami, ból po stracie ukochanej osoby zaczęła zajadać słodyczami. Choć wszem i wobec głosi, że cukier to trucizna, sama zbyt chętnie sięga po czekoladę. Do tej pory nie potrafi sobie jej odmówić, gdy nie radzi sobie z problemami.
2XL_Laura_Zabawska_Edyta_Jungowska_01
Zadbana, uśmiechnięta, pełna zrozumienia i cierpliwa wobec słabości pacjentów. Potrafi jednak zamienić się w zimną profesjonalistkę, gdy trzeba zmotywować pacjenta. W większości przypadków ze świetnym skutkiem – jej pacjenci chudną. Bezpretensjonalna, życzliwa i… niekonsekwentna wobec siebie.
Laura to świetny dietetyk, polecany przez klientów. Niestety jej wygląd często nie przekonuje, co więcej – klienci mają trudności z zaufaniem jej – w końcu co to za dietetyk, który sam zmaga się z nadwagą?
Laura nie czuje się do końca szczęśliwa i spełniona. Majętne życie nie wypełnia pewnej pustki… Zabawska marzy o dziecku, ale coraz rzadziej kocha się z mężem Karolem (Przemysław Sadowski).

On nie wykazuje wielkiej ochoty, a ona nie nalega, obawiając się złośliwego komentarza na temat „klaszczących wałeczków”. W końcu kiedy mówi mężowi, że to ostatni dzwonek na dziecko, Karol wyśmiewa ją. Czy Laura zawalczy o siebie i swoje szczęście? Czy uda jej się powiedzieć w końcu „dość” uzależniającej czekoladzie? Jedno jest pewne – gdy na jej drodze stanie Agata Dec (Elżbieta Romanowska), jej życie nabierze tempa…

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry