Serial „Blondynka” wraca na antenę Jedynki!

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV

Po trzech latach od premiery serial „Blondynka” pojawi się w nowej odsłonie na antenie Jedynki. Pierwszy sezon odniósł sukces i zdobył prawie 5 milionową rzeszę widzów. W roli tytułowej wystąpiła Julia Pietrucha. Już w niedzielę 1 września TVP1 rozpoczyna emisję drugiego sezonu tego serialu. Scenariusz drugiej części nie jest kontynuacją sezonu 1.
tvp-telewizjapolska-logo
Zmienia się konwencja, ludzie choć ci sami, każdy jest już inny. Piękna pani weterynarz też przechodzi metamorfozę. Sylwia, którą gra Julia Pietrucha, nadal będzie szukać miłości. O jej względy i serce rywalizować będą Marcin ( z 1 sezonu) oraz nowy bohater Chris. Chris to tajemnicza i intrygująca postać, która zdrowo namiesza w życiu Sylwii i w serialu.

W postać Chrisa wciela się Mariusz Ostrowski. Nadal w obsadzie zobaczymy Michała Lesienia, Izę Dąbrowską, Krzysztofa Kiersznowskiego , Krzysztofa Gosztyłę i innych aktorów znanych z sezonu 1. Scenariusz 2 sezonu napisał Andrzej Mularczyk. „ Ci, którzy czekają na powrót „Blondynki”, nie będą zawiedzeni”- zapewnia Julia Pietrucha.

źródło: tvp

Powiązane wpisy

  • tweety

    już oglądam 🙂 bardzo dobry serial 🙂 szczególnie dla całej rodziny 🙂 polecam 🙂


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry