Jesienne hity TVP – jakie czekają nas atrakcje ?

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, TELEWIZJA

Końcówka sierpnia to czas, kiedy duże stacje telewizyjne prezentują swoje jesienne ramówki. Czym nas zaskoczy TVP ? Oprócz kontynuacji znanych i lubianych seriali (Klan, Komisarz Alex, Ojciec Mateusz, M jak miłość, Barwy szczęścia, Na dobre i na złe, Rodzinka. pl i Blondynka, zobaczymy seriale zagraniczne: Transporter, Homeland i Żywe Trupy. W piątki TVP1 oferuje swoim widzom mini seriale europejskie. W ofercie jesiennej nie zabraknie premierowych dokumentów z cyklu „ Oglądaj z Andrzejem Fidykiem”.
tvp1hd
Na antenę Jedynki wracają „Jaka to melodia?”, „Jak to działa”, „Po prostu”, „Okrasa łamie przepisy” a także Teatr Telewizji. W Dwójce powraca „The Voice of Poland”. Nadal w czwartki prezentowane będą najciekawsze filmy światowej kinematografii w cyklu „Kocham kino”. Powraca też kabaretowe widowisko „Dzięki Bogu już weekend”. W paśmie dokumentalnym można będzie oglądać wyjątkowe produkcje, poruszające istotne tematy, często kontrowersyjne. Dwójka przygotowała nowy serial fabularyzowany(występują aktorzy- amatorzy) „Szkoła życia”. Opowiada on o problemach uczniów, ich rodziców i nauczycieli. TVP1 , po tym jak emitowane w paśmie pomiędzy Teleexpresem a Wiadomościami seriale „Wszystko przed nami” i „Galeria” spadły ze względu na niską oglądalność, wprowadza nowy gatunek do ramówki.

W ofercie TVP1 znajdzie się nowy program emitowany na żywo „Świat się kręci”. Znajda się w nim informacje oraz rozmowy z gośćmi dotyczące aktualnych wydarzeń. Program ten jest wzorowany na holenderskim „De Wereld Draait Door”, który bije w tym kraju rekordy oglądalności. Ciekawe jak będzie z oglądalnością wersji TVP? Chyba w słotne jesienne wieczory nie będziemy się nudzić oglądając TVP?

AJ

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry