Unia Tarnów wygrywa z Falubazem

AKTUALNOŚCI, POLSKA, SPORT, ŻUŻEL

Był moment, że tarnowianie prowadzili dwunastoma punktami i wielu kibiców na stadionie już widziało swoją drużynę w finale. Zielonogórzanie ostatecznie zdołali zmniejszyć przewagę i ostatecznie pierwszy mecz półfinałowy pomiędzy Unią Tarnów a Falubazem Zieloną Góra zakończył się rezultatem 47:43.

sxc

sxc


Spotkanie od samego początku było bardzo zacięte. Groźnie wyglądał upadek Jarosława Hampela w jednym z wyścigów, jednak na szczęście reprezentantowi Polski nic poważnego się nie stało i mógł kontynuować zawody. Były żużlowiec Unii Leszno zdobył dla swojej drużyny aż 14 punktów. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się także Patryk Dudek i Piotr Protasiewicz.

W drużynie gospodarzy najwięcej punktów zdobył Maciej Janowski, który wywalczył jedenaście „oczek”. Dobrze punktował także Janusz Kołodziej, który jednak dwukrotnie zerwał taśmę na starcie, przez co też jego wynik końcowy jest nieco mniej okazały.

Tarnowianie ostatecznie wygrali z przewagą czterech punktów, jednak będzie im bardzo trudno obronić tę zaliczkę podczas rewanżowego meczu w Zielonej Górze.

A.Bielatowicz

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry