Nowy Samsung GALAXY Note 10.1

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, MOBILE, ŚWIAT

Nowy GALAXY Note 10.1 to najbardziej zaawansowany 10-calowy tablet o doskonałej jakości obrazu , doskonale radzący sobie z pracą wielozadaniową. Jest on owocem naszych ustawicznych wysiłków zmierzających do unowocześnianie produktów z myślą o spełnieniu zmieniających się oczekiwań klientów, powiedział JK Shin, prezes i dyrektor działu IT & Mobile w Samsung Electronics. Tablet GALAXY Note 10.1 (Edycja 2014) wyposażono w wiele pomocnych funkcji, których odkrycie zaskoczy użytkownika, gdy tylko przekona się, o ile prostsze i przyjemniejsze może być codzienne życie i użytkowanie sprzętu elektronicznego.

fot. samsung

fot. samsung


Nowy GALAXY Note 10.1 kontynuuje postęp w dziedzinie produktywności i kreatywności zapoczątkowany przez pierwszą wersję tabletu Samsung GALAXY Note 10.1. Poza zwiększeniem wydajności urządzenie zyskało nowy wygląd – smukłą, lekką i zgrabną obudowę, która ma jednocześnie bardzo ciekawy, modny i atrakcyjny design.

Duży i jasny ekran charakteryzuje się czterokrotnie większym zagęszczeniem pikseli niż oryginalny GALAXY Note 10.1, co oznacza najwyższą jakość obrazu.

Interfejs pozwala organizować ulubione treści na prostym w użyciu pulpicie, dając później możliwość wygodnego czytania. Niezależnie od tego czy oglądamy film, czy czytamy czasopisma lub e-booki, nowy GALAXY Note 10.1 oferuje pełen komfort odbioru treści multimedialnych. Nowe rozwiązania stylistyczne – m.in. teksturowany i zdobiony przeszyciami materiał z tyłu obudowy – nadają tabletowi elegancji i wyrafinowanego stylu.

Wielkość ekranu urządzenia wspomaga wielozadaniową pracę. Dzięki funkcji Multi Window użytkownik może kilkukrotnie uruchomić tę samą aplikację, korzystając z rysika S Pen w celu przenoszenia wybranych elementów między oknami. Z kolei Pen Window pozwala po prostu narysować na ekranie dowolnej wielkości okno w którym można uruchomić wybraną przez siebie aplikację i błyskawicznie skorzystać z wbudowanych aplikacji, takich jak YouTube czy kalkulator.

Udoskonalony S Pen umieszczony w tablecie GALAXY Note 10.1 ma teraz krótszy czas reakcji, większą wydajność i lepiej wspiera kreatywne działania. Tablet obsługuje zaktualizowane funkcje znane z modelu GALAXY Note 3, m.in. Action Memo, Scrapbook, Screen Write i S Finder. Dzięki temu stał się jeszcze wydajniejszym narzędziem, które wspiera kreatywne aktywności użytkowników i pomaga w realizacji nawet najbardziej wymagających pomysłów.

Dzięki aplikacji Scrapbook użytkownik może łatwo wskazać rysikiem interesujące go treści, a następnie pogrupować je w osobnych albumach, tworząc spis tematów do omówienia w pracy, listę planowanych zakupów czy np.: plan remontu mieszkania.

Aplikacja S Note zyskała zmodernizowany, bardziej intuicyjny i prosty interfejs. Użytkownik ma dostęp zarówno do plików z notatkami jak również do notatnika umożliwiającego wykonanie ręcznych zapisów za pomocą S Pen. Funkcja Easy Chart błyskawicznie przekształca ręcznie sporządzone wizualizacje danych w bardziej uporządkowane tabele i wykresy.

Nowy GALAXY Note 10.1 dostarcza mnóstwo ciekawych, przygotowanych przez firmy partnerskie treści, uzupełniających potencjał urządzenia w zakresie rozrywki, wydajności i kreatywności. Za sprawą wysokiej jakości aplikacji oraz bezpłatnego dostępu do różnorodnych portali i usług nowy GALAXY Note 10.1 udostępnia użytkownikowi wszystko to, czego ten potrzebuje w jednym miejscu. Funkcja Samsung Content Gifts umożliwia korzystanie ze sprawdzonych źródeł informacji takich jak Bloomberg Businessweek+ czy The New York Times. Dostępne są też: aplikacja Autodesk Sketchbook for GALAXY umożliwiająca rysowanie i szkicowanie, zoptymalizowana dla Note 10.1 wersja platformy społecznościowej Twitter i wiele innych. Specjalny, widoczny na ekranie głównym widget Samsung Apps wyświetla „Oferty specjalne dla GALAXY”, promując unikalne treści opracowane specjalnie dla użytkowników w danym kraju.

Nowy GALAXY Note 10.1 gwarantuje wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa dzięki Samsung KNOX. W specjalnie chronionym środowisku (tzw. „pojemniku”) można uruchamiać i zapisywać wymagające odpowiednich zabezpieczeń aplikacje i dane. Samsung KNOX zapewnia zabezpieczenia przeciw złośliwemu oprogramowaniu, atakom phishingowym oraz próbom nieuprawnionego dostępu do pamięci urządzenia po jego kradzieży lub zaginięciu. Przykładowo, w pojemniku można przechowywać ważne osobiste zdjęcia lub filmy, bez ryzyka ich ujawnienia w przypadku włamania. Ponadto użytkownik może przechowywać w pojemniku firmowe aplikacje i dane (np. wiadomości, listy kontaktów, kalendarze), umożliwiając działowi informatycznemu przedsiębiorstwa zarządzanie pojemnikiem przez serwer EAS (Exchange ActiveSync Server). Powyższe cechy sprawiają, że GALAXY Note 10.1 (Edycja 2014) jest doskonałym urządzeniem do użytku zarówno w domu jak i w pracy.

GALAXY Note 10.1 (Edycja 2014) dostępny będzie w trzech wersjach: z obsługą WiFi, WiFi i 3G oraz WiFi i LTE. Dostępne pojemności pamięci: 16/32/64GB + Micro SD. Urządzenia w dwóch wersjach kolorystycznych – Jet Black (czarne) i Classic White (białe) – trafią do sprzedaży na całym świecie w trzecim kwartale roku 2013.

źródło: samsung

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry