Call of Duty na urządzenia mobilne

AKTUALNOŚCI, GRY, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Activision, amerykański wydawca i producent gier komputerowych, zapowiedział wydanie nowej części Call of Duty: Strike Team, zbudowanej od podstaw na urządzenia mobilne: iPady, iPhone’y, iPody oraz tablety i smartfony.
callofdutystriketeam
Gracze znajdą się w roku 2020, w którym będzie panować wysokie napięcie między stosunkami światowych potęg. Dojdzie do zamachu na USA, które znajdzie się w stanie wojny z nieznanym wrogiem, a celem gracza będzie dowodzenie Joint Special Operations Team, aby odkryć i ukarać odpowiedzialnych za ten atak. Call of Duty: Strike Team oferuje graczom możliwość dynamicznego przełączania widoków z widzenia pierwszej osoby do rozpoznania i skoordynowania ataków w widoku trzeciej osoby.

Gracza czeka strategiczne dostosowywanie ekwipunku oraz umiejętności przydatnych w różnych środowiskach rozgrywki. Jeden z trybów rozgrywki to kampania jednoosobowa, jak piszą twórcy, wypełniona wręcz filmowymi momentami w rozmaitych lokacjach całego świata. Drugi tryb to szkoła przetrwania, zapewniająca graczowi wytrwałe testowanie jego umiejętności i walkę o pozycję lidera w rankingu graczy.

Katarzyna Kupczyk
źródło: http://www.callofduty.com/striketeam

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry