Nowy mocny Prestigio MultiPad Ultimate z 3G

AKTUALNOŚCI, GADŻETY, MOBILE, POLSKA, TECHNOLOGIE

W bogatym portfolio producenta co jakiś czas pojawiają się wyjątkowo dopracowane modele, których specyfikacja plasuje je wysoko w czołówce urządzeń w danym segmencie. Takim urządzeniem jest MultiPad 8.0 Ultimate 3G. 8” wyświetlacz jest optymalny dla mobilnego użytkowania, a rozdzielczość na poziomie 1024×768 pikseli pozwala cieszyć się wysokiej jakość odbiorem multimediów. Matryca IPS odpowiada za szerokie kąty widzenia i zapewnia równomierne podświetlenie ekranu. Kolejnym przemyślanym rozwiązaniem są możliwości komunikacyjne MultiPada.
prestigio-ultimate-tablet
Wbudowany moduł 3G pozwala nie tylko korzystać z transferu danych na infrastrukturze operatora z prędkością pobierania do 42Mb/s, ale także prowadzić rozmowy telefoniczne i wysyłać wiadomości tekstowe. Za sprawne działanie aplikacji pod kontrolą Androida w wersji 4.2 odpowiada czterordzeniowy procesor z zegarem 1.2GHz oparty na architekturze Cortex A9. Producent pomyślał także o graczach, którzy do dyspozycji mają czterordzeniowy układ graficzny PowerVR SGX544 ze wsparciem dla OpenGL, akceleracją wideo oraz 3D.

Na pokładzie MultiPada odnaleźć można także slot na kartę SD do 32GB, dzięki której istnieje możliwość rozbudowania 16GB fabrycznej pamięci wewnętrznej, moduł Bluetooth oraz gniazdo USB, poprzez które można naładować urządzenie na przykład w podróży. Frontowa kamera o rozdzielczości 2MPx pozwala prowadzić wysokiej jakości wideo rozmowy, a główny aparat 8MPx oferuje dobrej jakości zdjęcia. Urządzenie posiada także odbiornik GPS, radio FM oraz mocną baterię o pojemności 4850mAh.

MultiPad 4 Ultimate 8.0 3G charakteryzuje się ponadto modernistycznym designem, będącym połączeniem dobrze spasowanych komponentów wykonanych z aluminium. W zestawie znajdziemy stylowy pokrowiec w kolorze obudowy, co podnosi prestiż urządzenia i chroni je przed zarysowaniami.

Jak zawsze w przypadku Prestigio przy zakupie urządzenia możemy liczyć na całą gamę dodatków w postaci zainstalowanych aplikacji, takich jak Office Suite, Facebook, Twitter, Youtube, FreeNote, Angry Birds, Skype, eReader Prestigio oraz dostęp do 700 000 e-książek w 24 językach na prestigioplaza.com. Użytkownicy mogą także pobierać aktualizacje oprogramowania w trybie OTA oraz najnowsze wersje programów za pośrednictwem NASP. Cena: 999 zł

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry