„Nie ma jak Polska” znowu na antenie

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, TELEWIZJA, WYDARZENIA KULTURALNE

Nowy sezon programu „Nie ma jak Polska” został rozpoczęty emisją odcinka „Podkarpackie” 7 września na antenie TVP 1. Program o charakterze turystyczno-krajoznawczym prowadzą Anna Karna i Maciek Orłoś, zwiedzający polskie regiony i miejscowości.
tvp1hd
Odcinek „Podkarpackie” skupił się na wędrówce po Bieszczadach, gdzie prowadzący odwiedzili trzy wybrane miasta: Krosno, Sanok i Jasło. Chodząc różnymi ścieżkami, przedstawili widzom rozmaite atrakcje warte zobaczenia i spróbowania podczas wyprawy w Bieszczady, m.in. Słowiński Park Narodowy, architektoniczne zabytki oraz miejscowe specjały kulinarne.

„Nie ma jak Polska” będzie emitowane w każdą sobotę o godz. 11:30 na TVP 1, również powtórkowo na TVP Historia w tygodniu, a na odrębne trasy dwóch prowadzących będą mogli oddawać głosy telewidzowie na stronie internetowej www.niemajakpolska.tvp.pl również w każdą sobotę do godz. 22:30. Właśnie te głosy decydują, która trasa była ciekawsza i dzięki temu kto przegra zakład, a w następnym odcinku „Nie ma jak Polska” będzie musiał się podjąć określonego wyzwania.
Katarzyna Kupczyk

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry