Eto’o: Nienawidziłem Mourinho

AKTUALNOŚCI, PIŁKA NOŻNA, SPORT, ŚWIAT

Chelsea niedawno pozyskała kameruńskiego napastnika, Samuela Eto’o. Nowy piłkarz londyńskiego klubu wyznał, że jednym z czynników, dzięki któremu zdecydował się dołączyć do Chelsea, były dobre stosunki z Mourinho. Podkreśla jednak, że nie zawsze między nimi układało się dobrze.

fot.Новикова Юлия/cc.3.0

fot.Новикова Юлия/cc.3.0

– Moje relacje z Mourinho są interesujące – komentuje Eto’o – wszystko właściwie rozpoczęło się od nienawiści i stopniowo przekształcało się w przyjaźń.

– Pamiętam mecz, podczas którego powiedzieliśmy sobie nawzajem kilka ostrych słów, których zresztą później obydwaj żałowaliśmy. Lubię Mourinho, bo potrafi doskonale rozwiązywać problemy. Cieszę się, że znowu możemy razem pracować.

– Jose jest dla mnie kimś więcej niż trenerem. Jest człowiekiem, który zawsze powie mi otwarcie prawdę w oczy. Nie każdy to potrafi. Czułem się dobrze w Rosji, jednak jeden telefon od Mourinho w zupełności wystarczył.

Eto’o podpisał na Stamford Bridge roczny kontrakt. Zarząd ma nadzieję, że Kameruńczyk będzie regularnie zdobywał bramki dla klubu.

A.Bielatowicz

źródło: bbc.co.uk

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry