Nowy kompaktowy Sharp KP85PH z Bluetooth

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, MOBILE, POLSKA, TECHNOLOGIE

W tym niewielkim i lekkim zestawie audio Sharp umieścił wszystko, czego może zapragnąć fan dobrego brzmienia. Nowe Hi-Fi już na samym początku zachwyca swoim prostym i jednocześnie eleganckim wyglądem, dzięki czemu świetnie wkomponuje się w aranżację każdego pomieszczenia w domu. Wykonany z czarnego tworzywa, które na osłonie napędu CD zdobione jest szczotkowanym metalem w srebrnym kolorze, idealnie pasować będzie także do podłączonego iPada2, iPoda czy iPhone’a 5, tym bardziej, że producent wyposażył go w odpowiednie stacje i gniazda.
teaser
Za pomocą KP85PH możemy odtwarzać muzykę nie tylko ze sprzętów mobilnych i tradycyjnych płyt CD. Nowe Hi-Fi Sharp ma również wbudowane gniazdo USB, dzięki któremu możliwe jest odtwarzanie plików MP3 i WMA z pamięci przenośnej. Zestaw posiada również wbudowany odbiornik radiowy wraz ze specjalną funkcją ASPM, która bez problemów wyszuka i zapamięta dostępne stacje.

Muzykę w wysokiej jakości dzięki funkcji Bluetooth można odtwarzać wprost ze smartfonu czy tabletu. Oznacza to, że sterowanie zestawem Sharpa jest możliwe nie tylko za pomocą pilota, ale również innych urządzeń – w ten sposób zyskujemy tę samą wierność dźwięku na odległość (wystarczy być w zasięgu Bluetooth).

Dodatkowo nowy zestaw audio Sharpa posiada wzmacniacz cyfrowy o mocy 2 x 25 W RMS, co daje gwarancję dynamicznego brzmienia oraz opcję inteligentnego dźwięku Hi-Fi z tonami niskimi, wysokimi i funkcją XBASS, które zapewniają wysoką jakość odtwarzania ulubionej muzyki. Wszystkie udogodnienia KP85PH pracują zużywając niewielką ilość energii (tylko 0,4 W).

Cena: 799 PLN

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry