Imagine Cup 2014 – rejestracja już dostępna

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Jest już aktywna internetowa rejestracja na Imagine Cup 2014, czyli 12. edycję konkursu technologicznego, organizowanego przez Microsoft dla osób, które ukończyły 16 lat. Uczestnicy konkursu tym razem są zapraszani do Seattle. Udział w konkursie i zakwalifikowanie się do półfinału światowego zapewnia możliwość rozwoju naukowego i zawodowego, zdobycie doświadczenia i szansę na wykorzystanie swojej wiedzy w praktyce.

Imagine Cup 2014 składa się z trzech kategorii: Projekty Społeczne, Innowacje i Gry. Ich zwycięzcy otrzymają po 50 tysięcy dolarów. Aby mieć szansę na główną wygraną, najpierw należy zostać wyłonionym w finałach krajowych, które odbędą się na początku przyszłego roku. Zespoły będą rywalizować w rozgrywkach online, aby wziąć udział w światowych finałach w Seattle w lipcu 2014 roku.

Wśród tych rozgrywek online, które również są tematycznie podporządkowane kategoriom, znajdują się Pitch Video Challenge – krótka filmowa prezentacja projektu drużynowego; Project Blueprint Challenge – wyczerpujące opracowanie projektu na piśmie; User Experience Challenge – zaprezentowanie oprogramowania dla użytkowników. W każdej rozgrywce drużyna, która zwycięży, otrzyma 3 tysiące dolarów.

Katarzyna Kupczyk
źródło: http://www.imaginecup.com

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry