Fantastyczna strona Poznania

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

Poznańskie Dni Fantastyki odbędą się 12 i 13 października w Centrum Kultury Zamek. Wydarzenie jest organizowane przez Klub „Druga Era”, który jest również organizatorem konwentu Polcon. Impreza obowiązkowa dla fanów fantastycznych powieści, seriali powstałych na bazie książek i nie tylko, miłośników gry planszowych i RPG.
pdf_banner_500x500
Zapowiedziano liczne prelekcje, do których można się zgłaszać z własnym tematem, spotkania autorskie i warsztaty, a wszyscy chętni mogą zgłaszać własne punkty programu, jeśli tylko dysponują odpowiednią wiedzą i nie boją się występu przed dużą publicznością.

Wśród gości pojawią się Iwona Michałowska – Gabrych, tłumaczka powieści fantastycznych, dziennikarka powiązana m.in. z „Fantastyką” i pisarka; Marcin Mortka, tłumacz i pisarz; Sylwia Błach, młoda autorka, pasjonująca się bizzarro; Wojciech Szyda, autor powieści, opowiadań, zamieszczanych również m.in. w „Nowej Fantastyce”; Paweł Zych, twórca komiksów. Dokładny program Poznańskich Dni Fantastyki nie jest jeszcze znany. Można się go spodziewać na stronie: http://pdf.drugaera.org/

Katarzyna Kupczyk
źródło: http://pdf.drugaera.org/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry