SpreadIT, czyli konferencja dla informatyków i graczy

AKTUALNOŚCI

Pierwsza edycja konferencji SpreadIT odbędzie się w Gliwicach 19 października na terenie Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej. Wydarzenie to ma na celu nie tylko popularyzację inżynierii oprogramowania, wykorzystywania darmowych narzędzi programistycznych, ale również zaprezentowanie tajników projektowania i programowania gier komputerowych.

stock.xchng

stock.xchng


Dlatego konferencja nie jest przeznaczona tylko dla profesjonalistów, obeznanych w branży informatycznej, ale również dla graczy, którzy chcieliby zdobyć wiedzę z interesującej ich kwestii. Wykłady będą prowadzone przez przedstawicieli firm oraz członków kół naukowych, natomiast firmy będą mogły zaprezentować swoje produkty i projekty na targach firm z sektora IT.

Program konferencji nie jest jeszcze dokładnie znany, ale już wiadomo, że będzie podzielony na trzy ścieżki tematyczne, aby uczestnicy mogli wybrać godzinne wykłady najbardziej ich interesujące. Do wyboru są kręgi tematyczne: inżynieria oprogramowania, tworzenie gier komputerowych, i tzw. tematyki miękkie. Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny, jednak dla pierwszych 150 osób, które zarejestrują się na stronie http://spreadit.pl/pl, przewidziano prezenty w postaci pamiątkowych koszulek w wybranym rozmiarze.

Katarzyna Kupczyk
źródło: http://spreadit.pl/pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry