11. Krakowski Festiwal Górski

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

Od 6 do 8 grudnia Kraków będzie centrum wydarzeń kulturalnych oraz sportowych, powiązanych z górami, a wszystko to w ramach 11. Krakowskiego Festiwalu, którzy łączy nie tylko himalaistów, alpinistów, wspinaczy sportowych, ale również miłośników gór, górskich sportów, filmów oraz ich twórców, którzy mogą zgłaszać swoje produkcje, powiązane tematycznie z górami, poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy do 15 listopada.
kfg
Główną nagrodą w festiwalowym konkursie jest Grand Prix KFG 2013, natomiast do zdobycia są również zaproszenia dla dwóch wybranych polskich produkcji do rozgrywanego Międzynarodowego Konkursu Filmowego.

Natomiast wśród aktywnych atrakcji znajdzie się freeride – zjazdy na specjalnym rowerze, przystosowanym do sportu ekstremalnego, skitouring – piesze wycieczki na nartach po nartostradach, górskich szczytach, szlakach turystycznych, a główna sala festiwalowa stanie się areną Mistrzostw Polski w Boulderingu – czyli wspinaczki, podczas której uczestnik nie jest asekurowany liną.

Katarzyna Kupczyk
źródło: http://www.kfg.pl/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry